Volvo V40
2.0 D2 R-Design Business (INCL-BTW) *LEATHER-MICROFIBRE | NAVI-FULLMAP | SPORTSEATS | ECC | PDC | CRUISE | 18''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 4.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.945,-
LEASEPRIJS: € 68,12 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 826,66 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo V40 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 D2 R-Design Business (INCL-BTW) *LEATHER-MICROFIBRE | NAVI-FULLMAP | SPORTSEATS | ECC | PDC | CRUISE | 18''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 juni 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 290.780 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 68,12 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GK-732-V |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 628 kg |
| Gewicht: | 1.292 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chrome Pack exterior
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor voor en achter
- R-Design exterieur
- Sportonderstel
- Bumpers in carrosseriekleur
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Leder / Microvezel bekleding
- R-design interieur
- Sport-Comfort Stoelen
- Sportstuur
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Voetgangersairbag
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- BTW te verrekenen
- Business Pack Connect
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED Dagrijverlichting onderin de voorbumper
- Verlaagd sportchassis (-/- 10mm). Inclusief High Performancedakspoiler voor T2 & T3
- Bluetooth
- Bluetooth
- electronic climate control
- electronic climate control
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Zomerbanden